Om oss

Litt om oss som team

Bygghusets mannskap

Bygghuset AS ble startet i 2009 og er en kompetansebedrift som har spesialisert seg på prosjektadministrasjon i byggebransjen. Pr i dag har vi 9 fast ansatte.

Hovedsatsingsområder er konsulentbasert prosjektadministrasjon som f.eks. byggherrens prosjektleder og byggeleder,gjennomføring av byggherrestyrte delentrepriser, utleie av byggeplassadministrasjon, bistand i regulerings- og byggesøknader mv.

De ansatte i Bygghuset er faglig dyktige og har dokumenterbar erfaring innen fagområdet fra mange ulike byggeprosjekter. Vi samarbeider også ofte med andre konsulentfirmaer ved større oppdrag.

Ansatte

Steinar Kvistad

Daglig leder

M: 97043775

E: steinar@bygghuset.no

Frode Skurdal

Prosjektleder / styreleder

M: 95272082

E: frode@bygghuset.no

Lars Erik Østgaard

Prosjektleder

M: 97042035

E: larserik@bygghuset.no

Nils Ystaas

Prosjektleder

M: 99251781

E: nils@bygghuset.no

John Nordmoen

Prosjekt- og byggeleder

M: 99281667

E: john@bygghuset.no

Ole-Martin Rognerud

Prosjektleder

M: 99258650

E: ole-martin@bygghuset.no

Jan-Thomas Vestby

Prosjekt- og byggeleder

M: 90065533

E: jtv@bygghuset.no

Bjørn Nedberge Klevmark

Prosjekt- og byggeleder

M: 93287628

E: bjorn@bygghuset.no

Simen Smeby Seiersten

Prosjekt- og byggeleder

M: 93849209

E: simen@bygghuset.no